تبلیغات
صلابت - خفاشان می خواهند خورشید را خاموش کنند!
 
صلابت

به نام خدا                                    

سوره بقره : وَلَن تَرْضَى عَنكَ الْیَهُودُ وَلاَ النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَى اللّهِ هُوَ الْهُدَى وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءهُم بَعْدَ الَّذِی جَاءكَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَكَ مِنَ اللّهِ مِن وَلِیٍّ وَلاَ نَصِیرٍ ﴿۱۲۰

و یهودیان و مسیحیان هرگز از تو خشنود نخواهند شد مگر آنكه از آیین آنها پیروى كنى، بگو هدایت هدایت الهى است، و اگر پس از دانشى كه بر تو [فرود] آمده است، از خواسته‏هاى آنان پیروى كنى، در برابر خداوند یار و یاورى ندارى‏ (۱۲۰)

مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان و سران نظام فرمودند؛ «به مسئولین دولت عرض می‌کنم اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرید. رئیس‌جمهور محترم گفتند، مسئولین دیگر هم کم و بیش اظهار کرده و گفته‌اند، منتهی باید عمل کرد: «وَ لا مِمَّن هُوَ عَلى‌ غَیرِ عَمَلٍ یَتَّکِل» این جور نباشد که به زبان بگوئیم، در عمل کند حرکت کنیم، در اقتصاد مقاومتی تکیه بر تولید داخلی و استحکام بنیه درونی اقتصاد است. رونق اقتصادی هم این است. رونق اقتصادی با تولید و فعال کردن فعالیت‌های درونی کشور حاصل می‌شود، نه با چیز دیگری».(16/4/93)

در دنیای امروز، ارتباطات الکترونیکی به بخش مهمی از زندگی روزمره مردم تبدیل شده است. اگر این ارتباطات قانونمند، باکیفیت و ارزان باشد، می‌تواند علاوه بر برطرف کردن نیازهای مردم، در ارتقای فرهنگ مؤثر باشد، به تولید ثروت در جامعه کمک کند و در مجموع به محقق شدن اهداف یک جامعه در چارچوب شرع، قانون و اخلاق یاری برساند. اما اگر این ارتباطات بی‌قانون و بی‌کیفیت باشد و هزینه‌های مترتب بر آن روشن نباشد،جه به روز فرهنگ و ثروت چنین جامعه ای می آید؟؟  چند سالی است که استفاده از شبکه‌های به اصطلاح اجتماعی در کشور ما رونق گرفته، بدون آنکه جایگاه حقوقی این شبکه‌ها روشن باشد و حقوق مردم در آنها به رسمیت شمرده شود. خفاشان صهیونیستی در فضای ارتباطی ایران جولان می‌دهند و از واتس‌آپ تا وایبر تلگرام ... با خدمات به ظاهر رایگان خود چندین میلیون ایرانی را مشتری خود کرده‌اند.

شاید وقتی اسم  خفاشان صهیونیست و اسرائیل به میان می آید ، ذهن ها به سمت فلسطین و باریکه غزه خطور می کند، اما واقعیت این است که این اقدامات شاید 10 درصد از کارهای آنها هم نباشد. الان اسرائیل یکی از قدرتمندترین کشورها یعنی آمریکا را تحت تسلط خود دارد و آنقدر در این کشور بانفوذ است که آمریکا از تمام مواضع خود در زمینه حقوق بشر کنار می کشد و کاملا از جنبش صهیونیستی حمایت می کند .صهیونیست ها معتقدند برای سلطه به دنیا باید دو شریان مهم را به دست بگیرند: اقتصاد و رسانه  این دو ابزار اصلی صهیونیست برای نفوذ در جوامع مختلف و دستیابی به اهدافشان است. رسانه در صهیونیست چند رسالت (استراتژی) مهم دارد؛ 1- كنترل ذهن مردم 2- استراتژی اغوا به این معنا كه مردم یك جامعه آرزوی یك جامعه (كشور) دیگر را داشته باشند. 3- ترویج بی بند و باری...   به جرات می توان گفت رسانه ی جهانی بیش از 90 درصد آن تحت سلطه ی صهیونیست هاست.به گفته ی خود صهیونیست ها روزانه 40 میلیون كلمه خبر توسط آن ها تولید می شود.این امر به این معناست كه صهیونسیت اذهان عمومی را به هر طرف كه بخواهد سوق می دهد.حال این سوال مطرح است که استراتژی اقتصادی صهیونیست در رسیدن به اهدافش چیست؟ این خفاشان خونخوار در قالب پروتکل هایی مقاصد شومشان را طراحی می کنند و  با در اختیار گرفتن نخبگان اقتصادی کشورها  و ایجاد بحران های اقتصادی و نابودی صنعت غیر صهیونیستی ،صنعت و سرمایه را به انحصار خود در می آورند.

با توجه به آنجه گفته شد ؛ وقتی می دانیم نرم افزارهای دشمن صهیونیستی کاربر محور هستند و این کاربران با فعالیتشان ، تولید محتوا می کنند...وقتی می دانیم ارز با کمک این فعالیت ها به راحتی از کشورخارج می شود و در بستر فضای مجازی مجموعه های مافیایی مشغول قاچاق پهنای باند هستند...وقتی حقوق شهروندی به معنای واقعی نقص می شود و هیچ دستگاه و مقام دولتی به دلیل اسرائیلی-آمریکایی بودن شبکه ،امکان جلوگیری از نقص حقوق شهروندی را ندارد... وقتی نفتالی بنت اخیرا در یک مصاحبه اعلام کرده است که وایبر توانسته پاسخ  مناسبی به جنبش تحریم کا لاهای اسرائیلی در اروپا ،موسوم به بایکوت اسرائیل ، در سراسر جهان باشد...وقتی می دانیم که اکنون وایبر و نرم افزارهای مشابه به یکی از پنج برند تجاری تولید رژیم صهیونیستی تبدیل شده است و علاوه بر یک شبکه اقتصادی قوی برای تل آویو ، یک بانک اطلاعاتی قدرتمند جهانی نیز برای این رژیم منحوس فراهم می کند...وقتی می دانیم رتبه اول کاربران وایبر صهیونیستی ، برای ایرانیان است ..وقتی مدال طلایی که افتخاری ندارد بر گردن ماست...چگونه با پافشاری بر همین سیاق به اقتصاد کشور عزیزمان خیانت می کنیم؟! چگونه ما عامل تقویت اقتصاد نامشروع خفاشان صهیونیست می شویم؟؟!آیا وظیفه ما در برابر حفظ مرزها و آیین مان تنها به شعارهای حماسی و چند تجمع و ...ختم می شود؟!

مسئولین محترم دولت ، آیا این قدر از دنیای ارتباطات دورید که از ارتباطات رمز شده و عدم امکان نظارت بر آن ها بی خبرید؟ از شما می خواهم در چارچوب قانون از گسترش ارتباطات لا قید و غیر قابل نظارت شانه خالی نکنید..

از شما می خواهم  ، بودجه کشور را صرف پروژه موسوم به فیلترینگ هوشمند نکنید در حالی که متخصصین امر ، ادعا های اساسی این سامانه از جمله جدا کردن محتوای خوب و بد در ارتباطات رمز شده وایبر ، واتس آپ ،تلگرام و ..را ادعاهایی گزاف می دانند. از شما می خواهم ، متخصصین و کار آفرینان داخلی را مورد حمایت قرار دهید تا بتوانند در مقابل محصولات بیگانه صهیونیستی که با فروش اطلاعات خصوصی  شهروندان به رایگان  عرضه می شوند ، رقابت کنند. از شما می خواهم ،بستر های ارتباطی با کیفیت و ایمن با قیمتی مناسب فراهم کنید و این میسر نمی شود مگر با حمایت از متخصصین و کار آفرینان داخلی بدون رویکرد دولتی سازی...

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ، آیا زمان آن نرسیده که قوانین مانع برای حفظ امنیت اقتصادی و حقوق شهروندی وضع کنید؟ آیا کمیسیون اقتصادی و فرهنگی متوجه سود رسانی کلان حضور کاربران در این نرم افزارها به دولت حرام زاده و نجس اسرائیل نیست؟

مسئولین محترم دستگاه های امنیتی ، آیا زمان آن نرسیده که با جاسوس کده ها و فحشا خانه های مخوف و تروریست صهیونیستی که پا بر روی امنیت ملی ، فرهنگی  و اقتصادی کشور گذاشته اند برخورد انقلابی کنید؟

آیا زمان آن نرسیده که دستان کثیف حامیان دولت صهیونیستی اسرائیلی را از حریم کشور اسلامی مان کوتاه کنید؟

مبارزه با صهیونیسم جهانی در هر برهه ای از زمان می تواند شکل بگیرد و هر لحظه از زندگی می تواند به نمادی راستین از مبارزه با خفاشان صهیونیسم مبدل گردد.                      وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَىنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
جمعه 24 شهریور 1396 03:45 ب.ظ
After I initially left a comment I appear to have clicked on the -Notify me when new comments are added- checkbox and now whenever a comment is added
I get 4 emails with the same comment. Perhaps there is a means you are
able to remove me from that service? Thanks!
شنبه 14 مرداد 1396 06:49 ق.ظ
I'm curious to find out what blog system you happen to be using?
I'm having some small security issues with my
latest website and I'd like to find something more safe. Do you have any suggestions?
چهارشنبه 6 اسفند 1393 11:20 ق.ظ
خدا قوت.
جزاکم الله خیرا
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی