تبلیغات
صلابت - فروش فساد، دروغ و خرافه، چند متر بالاتر از کف پیاده رو!
 
صلابت
به نام خدا

أَلَمْ تَكُنْ آیَاتِی تُتْلَى عَلَیْكُمْ فَكُنتُم بِهَا تُكَذِّبُونَ / قَالُوا رَبَّنَا غَلَبَتْ عَلَیْنَا شِقْوَتُنَا وَكُنَّا قَوْمًا ضَالِّینَ/ رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْهَا فَإِنْ عُدْنَا فَإِنَّا ظَالِمُونَ / قَالَ اخْسَؤُوا فِیهَا وَلَا تُكَلِّمُونِ.(مومنون/108-105)
[به آنان گویند] آیا آیات من بر شما خوانده نمى‏شد، و شما آنها را دروغ مى‏انگاشتید؟/ گویند پروردگارا شقاوت ما بر ما چیره شد و قومى گمراه بودیم‏./پروردگارا ما را از آن [جهنم‏] بیرون‏آور، و اگر [به كارهاى گذشته‏] بازگشتیم، آنگاه ستم‏پیشه‏ایم‏./ گوید در آن گم شوید، و با من سخن مگویید! 
در دنیایی که امروز واژه ی "مترقّی"را با افتخار به یدک می کشد، کانون های وابسته به دشمن صهیونیستی ترجیح می دهند انسان ها به خود نیایند(!) تا هوای عزت و شرافت بر دل شان بوزد. پس می کوشند تا این دنیای فانی را به روش های ظاهراً خیر خواهانه مانند راه فطرت بیارایند و با هزاران فرقه ای که به نام معنویّت و عرفان، علم و تکنولوژی و... ساخته و پرداخته اند انسان ها را به حیرت و رنجی مضاعف فروکشند و این ظلم مضاعف و پنهانی را با لباس مکر و نیرنگ بیامیزند! و زنجیر استضعاف و بردگی را در پوششی از حریر معنویت و اطلس عرفان، تحت عنوان"کتب ممنوع" در ایران اسلامی عرضه کنند!
امّا آن چه حیرت انگیز است، روش تبلیغ، ترویج و متأسفانه فروش انواع فساد، فحشا، اباحی گری و به تصویر کشیدن انواع روابط غیر انسانی، نا متعارف و... است! که برخلاف تصور همگان، چند متر بالاتر از پیاده روها و معابر عمومی و با وقاحت تمام در فضای مجازی کشورمان صورت می پذیرد! تأسف آورتر اینکه گاهی در بین اسامی سایت های عرضه کننده ی چنین کتبی با نام کتاب فروشی های مثلا نامداری برخورد می کنیم که اباحى‌گرى و بى اعتقادى را در دو حوزه فردى و اجتماعى ترویج می کنند! مدیران غافل و خود فروخته ی چنین سایت هایی، حرام را مباح می شمارند و راه بى‌قیدى در پیش گرفته اند! در حالی که این شیطان صفتان به خوبی مطّلعند که زیان‌هاى اباحى‌گرى در حوزه اجتماعى نمودى بیش‌تر دارد و شخص با مباح شمردن نبایدهاى اجتماعى دست به هر کارى که پسند دلش است مى آلاید و هنجارهاى زندگى جمعى را نادیده مى انگارد(!)،  متأسفانه مسئولین محترم دولت جمهوری اسلامی در خوابی عمیقند!
آری! اباحه گران حدود الهى را کنار مى گذارند و همه چیز را در دایره مباحات گنجانده و در پى بیش‌ترین حد آزادى براى انسان اند.1 این اندیشه که باتفکرات اومانیستى، لیبرالیستى و سکولاریستى سازگارى دارد امروز به شدت از سوى نویسندگان غربی و دولت های صهیونیستی نیز ترویج مى شود. تا جایی که آنان مى کوشند به طور نامحسوس و ظریف، خواننده را به سوى اهداف شیطانى خود سوق دهند؛ اهدافى که به خوانندگان چنین وانمود مى کند به واسطه این ساختارشکنى ها و زیرپا گذاشتن همه خط قرمزها داراى قدرتی معنوی خواهند شد! امّا روش شیطانی فروش این کتاب ها که بی شرمانه به ترویج جادوگری، تخریب آموزه های دینی، ترویج مصرف مواد مخدر و سکر آور، ترویج هرزگی و بی بند باری و... می پردازند در همین جا تمام نمی شود! و متأسفانه باید گفت که ترویج عرفان بدون شریعت(!) یکی از جدید ترین روش های این شیاطین خائن است! به طوری که در تبلیغات چنین سایت هایی، عبارات و جملاتی دیده می شوند که گاهی بسیار صریح و گاهی در لفافه به ترویج باورهایی مانند آزادی های نا محدود، لا ابالی گری های ذهنی و رفتاری، شریعت ستیزی، تشکیک در اعتقادات دینی ، تضعیف بنیاد خانواده و اسلام ستیزی و... به صورت ویژه می پردازد! زندگی فارغ از مسئولیت، در آن زیستن، همگی در راستای ترویج تسامح و تساهل و اباحیگری است! این سایت های عرضه کتب ممنوع که بی شک متعلق به جماعت ملحدان است، همه چیز را حلال و روا می دانند و با پلیدی تمام خود را از اجتناب به معاصی و انجام دادن احکام دین ناتوان اعلام می کنند! اینان که اساساً منکر دین هستند، بعضاً خود را دیندار می خوانند ولی تعریفشان از اباحه با تعریف متداول شریعت تفاوت دارد! چه تأسف بار است، تفکر فاسد این افراد که با برداشتن حدود الهی، تمام امور را جزء مباحات می پندارند و در صدد احیای حداکثر آزادی بی قید و بند برای نوع بشراند؛ با سرعتی باور نکردنی در فضای مجازی ایران اسلامی منتشر می شود! 
برای مثال یکی از نویسندگانی که آثارش به وفور در همه سایت های فوق به چشم می خورد، "پائولو کوئیلو"ی برزیلی است! که بر خلاف آن چه وطن فروشان خائن عنوان می کنند، وی نه تنها به دنبال پی بردن به معرفت نفس و معرفت خداوند نیست، بلکه به بهانه ی طی مراحل سلوک در پی ارزش بخشیدن به امور واهی، مانند جادو، پرداختن به رویای شخصی، لاابالی گری ذهنی و جسمی و... است! بیان شیوه ها، رمز و راز جادوگری، و طرح جادو به عنوان عامل به دست آوردن ایمان و وسیله ای که می تواند از انسان محافظت کند، نکته ای است که در آثار او زیاد به چشم می خورد و مسلماً با تعالیم اسلام سازگاری ندارد.
تأسف بار است که آثار منحرف این نویسنده و نویسندگانی از این دست که مروج عرفان های بدون شریعت هستند، بی هیچ محدودیتی در فضای مجازی کشورمان عرضه می شود و مسئولین محترم دولت یازدهم کوچکترین عکس العملی نشان نمی دهند!
 مسئولین محترم دولت! مبادا سکوتتان باعث شود که مشمول فرمایش مولا علی علیه السلام شوید که: " آنان شیطان را معیار خود قرار داده اند و شیطان آنها را در دام  خود قرار داد و شیطان در دلهای (این افراد ) تخم گذارده و جوجه های خود را در دامن شان پرورش داد، پس شیطان با چشم آنان را می نگریست، و با زبان های آنان سخن می گفت...!2
و چه درد ناک است که فضای مجازی ایران اسلامی ابزار دست شیادانی است که با حراج فساد و فحشا، ارزش ها و قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی را تهدید می کنند! و چون موریانه پایه و بنیاد اعتقادات جوانان و نوجوانان این خاک شهید داده را از درون فرو می پاشند! و درد آورتر اینکه مسئولین محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز می دانند که دشمنان از طرق مختلف، دست به هجوم علیه ارزش‌های اصیل اسلامی می‌زنند و تمام ضد ارزشها را كه برخواسته از تمایلات نفسانی و شهوانی است در قالب‌های زیبا و پشت نقاب انسان‌دوستی به مردم ایران اسلامی، آن هم با منت گذاری غالب می‌كنند، امّا هم چنان نظاره گرند! 
مسئولین محترم وزارت آموزش و پرورش! گسترش فرهنگ کتاب خوانی در بین دانش آموزان با بی تفاوتی و سهل انگاری نسبت به فعالیت فاسدترین سایت های فروش و عرضه کتاب به شدت منافات دارد! شنیده اید که مولای متقیان علی علیه السلام در بیان ویژگی دشمنان خدا و انسان فرمودند: " مردمی کور دل،گوشهایشان در شنیدن حق ناشنوا و دیده شان نابینا،که حق را از راه باطل می جویند و بنده را در نا فرمانی از خدا، فرمان می برند، (دشمنان)دین خود را به دنیا می فروشند...! "3
مسئولین محترم نظام جمهوری اسلامی! مبادا دفاع از ارزش ها و شرف ایران اسلامی در لغت نامه ی شما متفاوت معنا می شود؟! برخورد شما با متجاوزین به اعتقادات، ارزش ها و شرف مردم این مرز و بوم چیست؟! مردم شهید پرور ایران بیش از سی و اندی سال است خواب را از چشمان ایادی استکبار ربوده اند و تا کنون حاضر نشده اند ذره ای از آرمانهایشان عقب نشینی کنند و یا بر سر آنها به معامله بنشینند و اگر نمی دانید و یا فراموشتان شده است به شما گوشزد می کنیم؛ که به راستی ظلم است در حق شهدایمان اگر با بی تدبیری و یا ساده انگاری عده ای و یا به بهانه هایی واهی، آرمان های شهدا، حتّی ذره ای کمرنگ شود و سرسوزنی از آنچه که آن ابرمردان برایمان به ارمغان فرستاده اند از دست برود و هرگز نباید اجازه دهید بعضی رفتارها، ساده انگاری ها، باعث کوچکترین تزلزل در دستاورد های "انقلاب اسلامی ایران" شود. که  به تعبیر شهید آوینی" اگر بنا بود که معیارهای روز را ب‍پذیریم دیگر چه داعیه ای بود که خود را به رنج انقلاب و جنگ دچار کنیم!؟"4 یادتان باشد، میراث بان شهدائید!   والسلام

1- فرهنگ شیعه، حمید نگارش و همکاران، نشر زمزم هدایت، 85 ، ص 55 
2- نهج البلاغه، خطبه ی 8
3-نهج البلاغه، نامه ی 33
4-مجموعه مقالات شهید آوینی، روشنفکران معاصر


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
دوشنبه 27 شهریور 1396 05:55 ق.ظ
Hey there! I've been reading your weblog for a while now and finally got the
courage to go ahead and give you a shout out from
Lubbock Texas! Just wanted to mention keep up the fantastic work!
شنبه 14 مرداد 1396 04:36 ب.ظ
What's up, I wish for to subscribe for this weblog to get newest updates, thus where can i do it please help
out.
یکشنبه 8 مرداد 1396 10:20 ب.ظ
Do you have a spam issue on this site; I also am a blogger, and
I was wondering your situation; we have developed some nice methods and we
are looking to swap solutions with other folks, please shoot me an email if interested.
سه شنبه 22 فروردین 1396 11:46 ق.ظ
I do not know whether it's just me or if everyone else encountering issues with your website.
It appears as though some of the text within your posts
are running off the screen. Can somebody else please provide
feedback and let me know if this is happening to them too? This could be a issue
with my internet browser because I've had this happen previously.
Appreciate it
سه شنبه 6 بهمن 1394 09:55 ق.ظ
سلام
فقط چند روزه وبلاگم رو راه اندازی کردم ، موضوع وبلاگ من یکم اختصاصیه ، یعنی فقط با وبلاگ های پر محتوا مثل وبلاگ تو تبادل لینک می کنم . اینجوری هم بازدید تو زیاد میشه و هم بازدید من.

ممنون میشم یه سر بزنی و باهام تبادل لینک کنی
سه شنبه 6 بهمن 1394 08:30 ق.ظ
من آماده تبادل لینک هستم، اون هم با پیجی که در صفحه اول گوگل هست...منتظرم
دوشنبه 5 بهمن 1394 11:24 ب.ظ
کاملا موافقم...خیلیا یا بیخیالن نسبت به اتفاقات یا کوته فکرن...از مدرنیسم برا خودشون بهشت ساختن...
به وبلاگ منم سر بزن و نظر بده...
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی