تبلیغات
صلابت - تغافل یا تجاهل؟! مسئله این است!
 
صلابت

به نام خدا
أَلَمْ یَأْتِهِمْ نَبَأُ الَّذِینَ مِن قَبْلِهِمْ قَوْمِ نُوحٍ وَعَادٍ وَثَمُودَ وَقَوْمِ إِبْرَاهِیمَ وِأَصْحَابِ مَدْیَنَ وَالْمُؤْتَفِكَاتِ أَتَتْهُمْ رُسُلُهُم بِالْبَیِّنَاتِ فَمَا كَانَ اللّهُ لِیَظْلِمَهُمْ وَلَكِن كَانُواْ أَنفُسَهُمْ یَظْلِمُونَ 
آیا خبر پیشینیا نشان از قوم نوح و عاد و ثمود و قوم ابراهیم و اهل مدین و شهرهاى زیر و زبر شده‏[ى قوم لوط] به آنان نرسیده است كه پیامبرانشان معجزات برایشان آوردند و [در نهایت‏] خداوند نخواست بر آنان ستم كند اما [آنان‏] بر خود ستم مى‏كردند.(توبه/70)
هر چند در طول بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، تمامی نقشه های شوم ایادی استکبار یک به یک با بصیرت و دینداری ملت ایران و رهنمودهای رهبر فرزانه مان نقش بر آب شده است اما باز خیال شوم ایادی استکبار و عناصر دست نشانده و خائن آنها هر بار رنگ و لعاب دیگری به خود می گیرد! این دشمنان قسم خورده به خوبی می دانند که پروژه ی نفوذ در ایران و استحاله ی نظام مقدس جمهوری اسلامی از طریق جنگ سخت ناممکن است. پس در هجمه ای خاموش و غیر مستقیم و با هدف فروپاشی، براندازی و مهار انقلاب اسلامی و در جهت پیشبرد اهداف کثیف شان، سه حوزه ی اقتصادی، سیاسی و فرهنگی را علی الخصوص در عرصه ی فضای مجازی مورد تاخت و تاز قرار داده اند. مقام معظم رهبری در این باره می فرمایند:" هدف اصلی دشمنان این است که ملت ایران تفکر انقلابی را کنار بگذارد تا قدرت خود را از دست بدهد و در نقشه های چند کشور زورگو که خود را جامعه جهانی می نامند هضم و محو شود. دشمن به دنبال دگرگون کردن باورهای جامعه و نفوذ در مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی است."1
به جرأت می توان گفت اولین فاز نفوذ دشمن در کلام کسانی نمودار شده است که خود را پیرو خط امام (ره) می دانند ولی در کمال تأسف آب به آسیاب دشمن می ریزند! همان ها که با خوش بینی کودکانه دست دوستی به سوی دشمن صهیونیستی دراز کرده اند! و در عرصه ی فضای مجازی، تنها به دنبال افزایش پهنای باند اینترنت نجس آمریکایی هستند! گویا فراموش کرده اند بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) این چنین فرموده اند که:" روابط ما با آمریکا، روابط یک مظلوم با یک ظالم است. روابط یک غارت شده با یک غارتگر است... !"2
چگونه فراموش کرده اند؛ چهل دستور مقام معظم رهبری را در باب فضای مجازی که هم چنان بر زمین مانده است! چگونه وزیر محترم ارتباطات علی رغم دریافت کارت زرد همچنان در تکاپوی افزایش پهنای باند اینترنت نجس آمریکایی هستند؟! و چگونه اعضای کار گروه مصادیق مجرمانه علی رغم اطلاع از ماهیت نجس و صهیونیستی جنگ افزار تلگرام تعلّل می ورزند و این جاسوسکده ی صهیونیستی را فیلتر نمی کنند؟! و چگونه است که جنگ افزار تلگرام برای فعالیت ضد انسانی و ضد ارزشی خود نیاز به هیچ گونه مجوزی ندارد ولی تولیدکنندگان نرم افزارهای داخلی باید برای دریافت مجوز مدت ها تلاش کنند و حتی مالیات بپردازند؟! و چگونه است که مسئولین محترم به جای راه اندازی و حمایت شبکه های اجتماعی بومی ایرانی-اسلامی مبلغ نجس افزار صهیونیستی تلگرام شده اند؟! خداوند متعال می فرماید:" أَفَمَن زُیِّنَ لَهُ سُوءُ عَمَلِهِ فَرَآهُ حَسَنًا فَإِنَّ اللَّهَ یُضِلُّ مَن یَشَاءُ وَیَهْدِی مَن یَشَاءُ فَلَا تَذْهَبْ نَفْسُكَ عَلَیْهِمْ حَسَرَاتٍ إِنَّ اللَّهَ عَلِیمٌ بِمَا یَصْنَعُونَ آیا كسى كه بدى عملش در نظرش آراسته جلوه داده شده است و لذا آن را نیك مى‏بیند [مانند كسى است كه خداوند هدایتش كرده باشد] بى‏گمان خداوند هر كس را كه خواهد بیراه دارد، و هر كس را كه خواهد هدایت كند مبادا جان تو از حسرت خوردن بر ایشان بفرساید، بى‏گمان خداوند به آنچه مى‏كنند آگاه است‏."(فاطر/8) 
آری! روایت تلخ مدعیان انقلابی نمای رانت و هوچی گری تنها به آماده سازی بستر فساد و فحشا، بی بند و باری و اباحی گری در فضای مجازی محدود نمی شود! تبلیغ و ترویج شبکه ی ضد اجتماعی تلگرام یکی از بارزترین مصادیق خیانت این مدعیان انقلابی نماست. گویا آنان نمی دانند که جنگ افزار تلگرام مورد تأیید بنیادی آمریکایی  به نام” Electronic frontier foundation”  است که زیر مجموعه ی سازمان جاسوسی NSA آمریکاست! و مگر نه اینکه دولت مردان غربی، خودشان این شبکه ها را به دزدی  اطلاعات محکوم می کنند! مثلا هیلاری کلینتون شبکه ی مجازی توئیتر را پایگاهی موفق برای کنترل و هدایت آشوب خیابانی در فتنه ی 88 می داند! و باراک اوباما درست پس از خاموش شدن آتش فتنه ی 88 انقلاب توئیتری را راهی برای دستیابی به انقلاب های رنگین عنوان کرده است! و مگر نه اینکه شجره ی خبیث فتنه ی 88 در بستر اینترنت نجس آمریکایی و با فعالیت موذیانه ی ضد شبکه های اجتماعی توئیتر و فیس بوک جوانه زد و رقم خورد؟!            آیا مسئولین محترم دولت حدیث گران بار پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله را نشنیده اند که فرمودند:" لاَ یُلْدَغُ الْمُؤْمِنُ مِنْ جُحْرٍ وَاحِدٍ مَرَّتَیْنِ یک مومن واقعی از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود."3 چه در امور شخصی و چه در امور بین المللی و چه در رابطه با ابرقدرت ها و مستکبران!
دولتمردان محترم! امروز و در آستانه ی انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، خطر نفوذ فکری دشمن در بستر شبکه های ضد اجتماعی و جاسوسی صهیونیستی هم چون تلگرام به مراتب بیشتر و حساس تر است. چگونه با فعالیت در این نجس افزار صهیونیستی هم پیمان دشمن می شوید؟! مایه ی تعجب و تأسف است که پروژه ی جاسوسی جنگ افزار تلگرام در کشور شهید پرورمان با جدیت اجرا می شود در حالی که دولت کمونیستی چین در اقدامی عاقلانه این بد افزار صهیونیستی را فیلتر کرده است! مبادا در برابر این مهم سکوت کنید که سکوتتان نشانه ی خیانت خواهد بود! مبادا تصور کنید حافظه ی تاریخی مردم ایران در ماجرای تلخ فتنه ی 88 بر اثر جنگ روانی و بمباران رسانه ای جامعه توسط عده ای خود فروخته از دست رفته است! ما فراموش نکرده ایم! شما نیز فراموش نکنید که انقلاب اسلامی امانتی است که با ایثار شهیدان به دست ما رسیده است. وامدار این امانت باشید!
چه حکیمانه فرمودند مقام معظم رهبری:" یکی از راه‌های ورود و نفوذ ایجاد خلل در باورها است؛ باور انقلابی، باور دینی. در معرفت های انقلابی و دینی اختلال ایجاد می کنند؛ رخنه کردن در اینها است. و از همه‌ی طرق هم استفاده می کنند و آدمهای گوناگونی هم دارند؛ استاد دانشگاه هم دارند، فعّال دانشجویی هم دارند، نخبه‌ی فکری و علمی هم دارند؛ همه‌جور آدمی برای ایجاد این رخنه‌ها هستند!"4

1--بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه(25/6/94)
2-صحیفه ی نور جلد 6 ص 57
3- صحیح البخاری/كتاب: بدء الوحی/ج8ص38/ترقیم فتح الباری 6138
4-بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه(25/6/94)نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
جمعه 24 شهریور 1396 05:37 ق.ظ
Hello there! I simply wish to offer you a huge thumbs up for your excellent info you have got here on this post.
I will be returning to your site for more soon.
جمعه 13 مرداد 1396 05:45 ب.ظ
Thanks for one's marvelous posting! I really enjoyed reading
it, you could be a great author.I will always bookmark your blog and will
come back in the foreseeable future. I want to encourage you to ultimately continue your great work, have a nice morning!
جمعه 13 مرداد 1396 03:33 ب.ظ
Pretty section of content. I just stumbled upon your web site and in accession capital to assert that I acquire in fact
enjoyed account your blog posts. Any way I'll be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently rapidly.
یکشنبه 8 مرداد 1396 08:43 ق.ظ
Thanks for another informative site. The place else may I am getting
that type of info written in such a perfect way? I
have a mission that I'm just now running on, and I have been at the look out for such information.
چهارشنبه 23 فروردین 1396 02:23 ق.ظ
Hi there, I enjoy reading all of your post. I wanted to write a little comment
to support you.
جمعه 7 اسفند 1394 03:05 ب.ظ
مطالب عالی بود
ان شاء الله گوش شنوایی پیدا شود. ..
جمعه 7 اسفند 1394 11:19 ق.ظ
خیلی از سایتتون خوشم اومد موضوعاتشو متنوع ترکنین بهتره
از ته دل خیلی دوست دارم شما هم به من سر بزنید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی