تبلیغات
صلابت - من انقلابی ام، حرف را صریح و صادقانه می گویم...
 
صلابت

به نام خدا                 

الْیَوْمَ نَخْتِمُ عَلَى أَفْوَاهِهِمْ وَتُكَلِّمُنَا أَیْدِیهِمْ وَتَشْهَدُ أَرْجُلُهُمْ بِمَا كَانُوا یَكْسِبُونَ یس/65

امروز بر دهانهاى آنان مهر مى‏نهیم و دستهایشان با ما سخن مى‏گویند و پاهایشان بدانچه فراهم مى‏ساختند گواهى مى‏دهند .

نگاهمان به بیرون نباشد. «این توصیه ی ماست»، نمی شود از دشمن انتظار دوستی و محبت و صمیمیت داشت. نمی گوئیم از اینها استفاده نکنید، اما می گوئیم اعتماد نکنید، چشم به آنجا ندوزید، چشم به داخل بدوزید، کلید حل مشکلات اینجا است، یعنی در درون کشور و امکانات داخلی کشور (بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیوار اعضای هیأت دولت 6/6/1392)

در خطبه 86 نهج البلاغه از قول امیر المومنین (ع) خواندم که یَقُولُ فَیُفْهِمُ، وَیَسْکُتُ فَیَسْلَمُ . بهترین انسان ها کسی است که سخن می‏گوید، خوب می‏فهماند، سکوت کرده به سلامت می‏گذرد، یعنی آنچنان واضح و آشکار و با شجاعت و مطابق فهم مردم سخن می گوید که جای هیچ ابهامی باقی نمی ماند... پس این گونه برایتان می گویم که اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب اسلامی است. این جمله از مقام معظم رهبری است و عمق استراتژیک ما در برخورد با فضای مجازی را مشخص می کند. ایشان در بخشی از سخنان خود در 19 بهمن ماه 92 می فرمایند: ((ملّت توجّه داشته باشد. ببینند که باید یک کشور اقتدار درونى خود را حفظ کند؛ این توصیه‌ى همیشه‌ى ما به مسئولین است. مشکلات کشور را تنها یک چیز حل میکند، آن هم عبارت است از نگاه به ظرفیّتهاى درونى... )) رهبر معظم انقلاب قبل از آن و در همین چهارچوب چهل دستور در رابطه با فضای مجازی به همه اعضای شورای عالی فضای مجازی از سپاه تا ناجا گرفته تا مجلس و دولت داده اند که اگر این دستورات اجرائی می شد، اینترنت ایران و جهان هم متحول می شد، ولی متاسفانه بعد از گذشت سه سال هیچ یک از آن ها اجرائی نشده است...

یعنی با این دستورات یک اتمام حجت با مسئولین و خواص کرده اند... یعنی الان در فضای مجازی قوانین و مقررات کشور به نفع جاسوس کده های صهیونیستی و کاملاً علیه حقوق شهروندی است. در حالی که این انقلاب باید در فضای مجازی هم با همان شعار استقلال، آزادی ، جمهوری اسلامی اتفاق بیفند. یعنی مسیولین محترم آن چهل دستور رهبر انقلاب را ، که بر همین اساس پی ریزی شده اند اجرا کنید. یعنی ظرفیت لازم برای نگهداری و تبادل امن اطلاعات داخلی در کشور به منظور توسعه خدمات اینترنتی سالم، سریع، این و ایمن و ارزان  را ایجاد کنید... کدام انسان عاقلی چنین چیزی را نمی پسندد؟! و اجرای دقیق آن چهل دستور یعنی ایجاد شبکه استفاده از ظرفیت های داخلی ایران اسلامی .... یعنی کاهش و قطع وابستگی به شبکه های ضد اجتماعی صهیونیستی ... یعنی عدم خروج ارز و سرمایه ی کشور ... یعنی افزایش کسب و کار و رونق موتور محرک توسعه ... یعنی افزایش امنیت فضای دیجیتال ... یعنی ایجاد شبکه ملی اطلاعات ...!! صریح و صادقانه می گویم، کارنامه مبهم شورای عالی فضای مجازی طی سه سال، بی تفاوتی در مورد آن چهل فرمان مهم رهبری را نشان می دهد... چهل دستور زمین مانده، که بحث شبکه ملی اطلاعات و پروژه های اقماری آن با بی توجهی مسئولین امر مواجه شده و عده ای نیز گویا هم چنان قصد دارند با سرویس های جاسوسی دولت های صهیونیستی همکاری کنند! و هم چنان این دستورات را نادیده بگیرند! مگر نه اینکه در 17 اسفند سال 90، مقام معظم رهبری نتیجه و حاصل ساعت ها کار دقیق کارشناسی را در حکمی با عنوان تشکیل شورای عالی فضای مجازی به جهت ایجاد ثبات انقلاب اسلامی در عرصه ای حساس و با اهمیت اتخاذ نمودند... و مگر نه اینکه این شورا در سطحی عالی از مسئولین سه قوه و مقامات تراز اول نظام اسلامی و کارشناسان خبره این حوزه به وجود آمده ... و مگر نه اینکه هر یک از اعضا حکمی جداگانه دارند... و مگر نه اینکه همراه با حکم تشکیل شورای مذکور، چهل دستور کاربردی در جزئی ترین مسائل مرتبط با فضای مجازی در اختیار اعضای دبیرخانه شورا قرار گرفته است؟ اعضا محترم شورا چگونه با چنین اهمیت کاری تا کنون 22 جلسه تشکیل داده اید، آن هم درمدت سه سال که از فعالیت شورای فضای مجازی می گذرد ؟! چرا با آنکه از حساسیت شرایط آگاهی دارید، اولویتی برای آن قائل نشده اید؟؟

دولت محترم یازدهم، چگونه پنج ماه به بهانه ی تحمیل دستور کار جلسات به دیگر اعضاء جلسه ای تشکیل نداده اید؟! جناب شخص رئیس جمهور؛ پنج ماه غفلت شما چگونه تفسیر می شود؟!! رؤسای محترم قوه مقننه و قضائیه هرگز گمان نکنید که سهل انگاری دولت یازدهم در برگزاری جلسات شورا ، چیزی از مسئولیت تان کم می کند...!

اعضای محترم حقوقی و حقیقی غیر دولتی نکند تحت دیکتاتوری اقلیت بر اکثریت، دچار نوعی انفعال شده اید؟ چرا به عدم تشکیل جلسات و سهل انگاری دولت یازدهم اعتراض نمی کنید امروز از شما می پرسم چقدر به آن چهل دستور فرمانده کل قوا که شرح مأموریت تک تک شما بوده، عمل کرده اید؟ وقت آن نرسیده که شبکه های ضد  صهیونیستی بیگانه را مسدود کنیم و شبکه های اجتماعی داخلی را تقویت کنیم؟؟ آیا زمان آن نرسیده که از نخبه های ایرانی در تولید نرم افزارهای قوی استفاده کنیم؟! آیا وقت آن نرسیده که مانع از خروج ارز و سرمایه از ایران اسلامی شویم؟! آیا می دانید در چه جایگاه حساسی قرار گرفته اید؟؟! جناب وزیر ارتباطات، از شما می پرسم چرا مقابل اوامر مشخص و واضح رهبری در چهل دستور پیوستی ایستاده اید و تفاسیر عجیب از مسائل زیر ساختی و به طور مثال شبکه ملی اطلاعات، ارائه می دهید و از انجام مسئولیتتان شانه خالی می کنید؟ نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی آیا وقت آن نرسیده که قوانین مغایر و یا موازی با شورای عالی فضای مجازی را ملغی اعلام کنید و یا آن قوانین را به نفع شورا تغییر دهید؟ مسئولین محترم وزارت ارتباطات، طبق ماده 46 قانون برنامه پنجم توسعه که چهار و نیم سال پیش تصویب شده است. یک سال و نیم فرصت داشته اید که جلوی خروج اطلاعات را بگیرید... چقدر به این مهم اهتمام ورزیده اید؟! مسئولین محترم دستگاه های امنیتی آیا وقت آن نرسیده که امنیت ملی را به دلالی اقتصادی و زر اندوزی ترجیح دهید؟! آیا وقت آن نرسیده که به آن چهل دستور به زمین مانده عمل کنید؟  فرمانده کل قوا در دیدار فرماندهان و كاركنان نیروی هوایی ارتش (۱۳۹۲/۱۱/۱۹ ) فرمودند: ((مسئله‌ى استقلال را اینجا میشود فهمید؛ استقلال یعنى یك كشورى مداخله‌گر را بشناسد، با آن مقابله كند و در مقابل آن بایستد. استقلال به معناى بداخلاقى كردن با همه‌ى دنیا نیست؛ استقلال به معناى مقابله‌ى با آن قدرتى است كه میخواهد مداخله كند، میخواهد دستور بدهد، میخواهد حیثیّت و شرف یك ملّت را براى منافع خود خرج كند ...)) ،جناب رئیس جمهور؛ شما استقلال ایران اسلامی را در فضای مجازی چگونه تامین کرده اید؟! شما برای مقابله با سرویس های جاسوسی صهیونیستی چه کرده اید؟!!

من انقلابی ام، صریح و صادقانه می گویم ... زجر آور است این همه بحران در ایران اسلامی به علت بی توجهی شما به اوامر مقام معظم رهبری علی الخصوص در زمینه عدم وابستگی به بیگانه ...زجر آور است این همه سهل انگاری ...أَلَمْ یَأْنِ لِلَّذِینَ آمَنُوا أَن تَخْشَعَ قُلُوبُهُمْ لِذِكْرِ اللَّهِ وَمَا نَزَلَ مِنَ الْحَقِّ   حدید/16

 آیا براى كسانى كه ایمان آورده‏اند ،هنگام آن نرسیده كه دلهایشان به یاد خدا و آن حقیقتى كه نازل شده نرم [و فروتن] گردد.  والسلامنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397 03:07 ق.ظ
Hmm is anyone else having problems with the pictures on this blog loading?

I'm trying to figure out if its a problem on my end or if it's the blog.
Any feed-back would be greatly appreciated.
شنبه 18 شهریور 1396 06:49 ب.ظ
Its like you read my mind! You appear to know so much
about this, like you wrote the ebook in it or something.
I believe that you simply can do with a few p.c. to power the message home a bit,
however other than that, that is wonderful blog.
A great read. I will certainly be back.
شنبه 14 مرداد 1396 08:58 ق.ظ
Hi, I do believe your web site might be having browser compatibility problems.

Whenever I take a look at your web site in Safari, it looks
fine however when opening in I.E., it has some overlapping issues.
I merely wanted to give you a quick heads
up! Besides that, great site!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی